Vrh G

 

Koťátka se narodila 10.7.2015 - 6 kocourků (nakonec i Grace a Ginovi narostlo "něco navíc" pod ocáskem, takže ve vrhu jsou samí kocourci) 

 

Rodiče:

SCH Jovita Fuentova Laguna Siberiana & CH Charmalion Felis Felicis

Rodokmen

 

 

 

Garfield - kocourek (n 23 - tmavé mourování)

prodaný

galerie

 

Gino - kocourek (n 23 - tmavé mourování)

prodaný

galerie 

 

Gizmo - kocourek (n 23 - tmavé mourování)

prodaný

galerie

 

Grace - kocourek (n 23 - tmavé mourování)

prodaný

galerie

 

Gremlin - kocourek (n 23 - tmavé mourování)

prodaný

galerie

 

Gummy Bear (Gumídek) - kocourek (n 23 - tmavé mourování)

prodaný

galerie

 

 

Koťátka budou připravena jít do nových domovů v polovině října 2015.

 

 

Pokud se rozhodujete, jestli si pořídit koťátko s průkazem původu nebo bez, zde najdete velmi výstižný článek: kotako.net

 

Pro naše koťátka hledáme především milující a laskavé pánečky, kteří je budou mít rádi a kde budou naše zlatíčka skutečnými členy rodiny, stejně jako je tomu i u nás. Věnujeme jim maximum péče a všechen volný čas, chceme, aby v novém domově dělali svým lidem radost nejen výborným vzhledem, ale i skvělou povahou.

Naše koťátka prodáváme do bytových podmínek, ne k volnému pohybu venku.

Novým majitelům podle potřeby pomůžeme a mohou se na nás kdykoli obrátit, rádi jim poradíme. Velmi uvítáme dlouhodobý kontakt, je pro nás také důležité sledovat, jak naši drobečci rostou.

Koťátka budou odcházet do nových domovů ve věku 13 týdnů. Budou plně očervená, očkovaná a podle přání majitelú i čipovaná (koťátka určená do chovu budou čipována vždy). Všechna koťátka dostanou průkaz původu, prodejní smlouvu a balíček s krmivem do nového domova.

Budou čistotná, zdravá a zvyklá na život v rušné domácnosti.

Prodáváme koťátka jak na mazlíky, tak i do chovu a zájemcům rádi poradíme, jaké koťátko je pro ně nejvhodnější. Koťátka určená na mazlíka budou kastrována nejpozději v jednom roce věku, dle kupní smlouvy.